LAJMI I FUNDIT:

Despoti sjell këngën e re “Besom” me animacion 3D

Despoti sjell këngën e re “Besom” me animacion 3D
Despoti (Foto: Despoti/Instagram)

Artisti i ri i estradës, Despoti, po vazhdon të sjellë projekte muzikore shumë interesante në tregun vendor të muzikës.

Reklama

Projekti i tij më i fundit muzikor titullohet “Besom” – një këngë tipike e zhanrit R&B dhe hip-hop.

‘Beat’-i i këngës është realizuar nga producenti Përrqi, ndërsa vargjet e tekstit janë shkruar nga vet artisti interpretues i këngës.

Ajo që e bën edhe më të veçantë është klipi i këngës, i cili vjen si një mini-film i realizuar me animacion në 3D.

Ky vizualizim është realizuar nga artisti Kushtrim Thaqi në bashkëpunim me Fis Halilin dhe një prekje finale nga Dalmat Dobra.

Despoti përndryshe këtë vit ka qenë mjaft aktiv, teksa muaj më parë publikoi edhe albumin me titull “23”, i cili u prit tejet mirë nga fansat e muzikës së tij. /Telegrafi/

Despoti (Foto: Despoti/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina

"I'm Good (Blue)" e Bebe Rexhës dhe David Guettas është bashkëpunimi më i pëlqyer për vitin 2023 në Spotify, sipas një studimi të ri

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Kalo në kategori