LAJMI I FUNDIT:

Deshi ta thyej copën e madhe të akullit të varur në maje të ndërtesës që ua rrezikonte jetën, ajo shkëputet dhe shkatërron dyert e hyrjes (Video)

Deshi ta thyej copën e madhe të akullit të varur në maje të ndërtesës që ua rrezikonte jetën, ajo shkëputet dhe shkatërron dyert e hyrjes (Video)

Një grup punëtorësh kanë shkatërruar dyert e hyrjes së një ndërtese në Rusi, derisa po mundoheshin ta këpusin një copë të madhe të akullit që qëndronte varur dhe ua rrezikonte jetën qytetarëve që kalonin pranë.

Një burrë përdori një shufër të hekurt për ta këputur copën e akullit, por kurrë nuk kishte besuar se ajo do të shkatërrojë dyert e hyrjes së një ndërtese, transmeton Telegrafi.


Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në qytetin Saratov të Rusisë, kurse mediat lokale raportojnë se askush nuk është lënduar edhe pse copa gjigante e akullit ra mbi strehën e dyerve të hyrjes.

Duket se punëtori kishte menduar ta thyej akullin në copëza të vogla, por goditja e fuqishme bëri që e gjithë pjesa e madhe të shkëputet dhe të shkaktoj dëme materiale. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=i9C1NbJhpWo

Në trend Fun

Më shumë
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Një “vrimë” në qiell i alarmon të gjithë - shkenca shpjegon fenomenin (Foto)

Kalo në kategori