0Shares

Në internet ka filluar të qarkullojë një video e pazakontë, në të cilën shihet një i ri i dehur duke kërcyer në pishinën plot peshkaqenë.

Ky i ri po argëtohej së bashku me disa shokë, por më trimi prej tyre vendosi të kërcej dhe të rrezikoj jetën duke u freskuar në mesin e peshkaqenëve, transmeton Telegrafi.

Por më tu futur në ujë, menjëherë iu vërsulen peshkaqenët të cilët pasi i pa filloi të notojë që të dal nga uji.

Për fat të mirë, gjithçka ndryshoi si është më së miri edhe pse për pak sekonda ka mundur t’i kushtojë me jetë. /Telegrafi/

Y’all gotta stop jumping in shark tanks (but if you do, send the videos to instagram@totalfratmove.com)

A post shared by TFM (@totalfratmove) on Mar 15, 2017 at 1:55pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)