LAJMI I FUNDIT:

De Biasi merr drejtimin e skuadrës turke?

De Biasi merr drejtimin e skuadrës turke?

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi mund të largohet nga bankina kuq e zi.

Disa skuadra të ndryshme evropiane i kanë bërë oferta italianit i cili është tunduar nga to.

Sipas medieve italiane, më saktësisht ‘Calciomercato’, De Biasi është kontaktuar nga dy skuadra të Serie A.

Fjala është për Cagliarin dhe Palermon që e duan italianin.

Mirëpo favorite mbetet skuadra turke Trabzonspor që po kalon nëpër një formë të dobët këtë edicion.

E ardhmja e De Biasit pritet të vendoset brenda këtij muaji. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Liga e Kampionëve
Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Ndërkombëtare
“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

La Liga
Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

La Liga
Kosova ruan qetësinë dhe fiton në fund ndaj Irlandës

Kosova ruan qetësinë dhe fiton në fund ndaj Irlandës

Sport
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Kalo në kategori