LAJMI I FUNDIT:

David Schwimmer mohon thashethemet për një lidhje me Jennifer Aniston

David Schwimmer mohon thashethemet për një lidhje me Jennifer Aniston
(Foto: People)

Pasi yjet e kult serialit “Friends”, Jennifer Aniston dhe David Schwimmer, pranuan publikisht se mes tyre kishte shkëndija, të martën u përhapën spekulime se ata i kishin lënë të hapur mundësinë për një romancë.

Megjithatë, një përfaqësues i aktorit i ka ndërprerë thashethemet duke thënë se ato ishin të rreme, duke përjashtuar spekulimet se të dy mund të ishin vërtet një çift në jetën reale.

Shpresa për një marrëdhënie të mundshme midis Aniston dhe Schwimmer u rrit në kohët e fundit, pasi çifti pranoi se kishin ndjenja për njëri-tjetrin gjatë xhirimeve të “Friends”.

(Foto: The Indipendent)

Gjatë edicionit të ribashkimit, David i kishte thënë moderatorit James Corden se kishte simpati, por që një lidhje nuk ishte e mundur sepse njëri prej tyre ishte gjithmonë në një lidhje dhe ata kurrë nuk e kaluan atë kufi.

Rutina që Jennifer Aniston ndjek për të qëndruar në formën në moshën 52-vjeçare
Lexo po ashtu Rutina që Jennifer Aniston ndjek për të qëndruar në formën në moshën 52-vjeçare

“Pas ribashkimit, u bë e qartë se kujtimi i së kaluarës ngjalli ndjenja te të dy dhe se kimia që ata duhej të varrosnin ishte akoma atje”, është shprehur një burim që i kishte nxitur spekulimet në mediat amerikane.

Nuk është për t’u habitur që ky lajm i trazoi edhe rrjetet sociale, pasi fansat shpresonin se një nga çiftet më të famshme televizive mund ta bartte romancën edhe në jetën reale pas afro dy dekadash. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina

"Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse" - Rike Roçi 'i kërkon llogari' Mc Kreshës

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Kalo në kategori