Futbollisti i dalë në pension, 41-vjeçari David Beckham, ka qenë goxha i zënë gjatë kësaj vere duke udhëtuar nëpër botë dhe me rolin e tij në projektin filmik King Arthur: Legend of the Sword.

David po ashtu e luajti rolin e aktorit edhe në një reklamë të fundit të kanalit televiziv Sky Sports.

Reklama