LAJMI I FUNDIT:

David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij (Foto)

David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij (Foto)

David Beckham është një baba shumë i përkushtuar dhe model pasi kalon shumë kohë me fëmijët e tij.

Ish-futbollisti ka ndërtuar kështjellën e Disney në formatin 3D duke bashkuar 4080 copa për ti bërë një surprizë vajzës së tij Harper.

Ai e ka ndarë lumturinë e tij me fansat 6 ditë pasi filloi ndërtimin e saj.

“Dikush do të marrë në surprizë të bukur në mëngjes”, potencoi Beckham. /Oranews/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Në ditëlindjen e 24-të, Edon Zhegrova e prezanton makinën luksoze ‘Ferrari’

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga paraburgimi, mbeten në arrest shtëpiak

Magazina
Kalo në kategori