LAJMI I FUNDIT:

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë
(Foto: Screenshot/TikTok)

David Beckham ka vendosur t’i bëjë të qeshin fansat e gruas së tij duke shpërndarë një video të saj duke bërë grim.

Reklama

Gjegjësisht, në një video të postuar në profilin e Victoria Beckham në TikTok, ish-futbollisti tregon rutinën e tij të bukurisë ashtu siç e ndan bashkëshortja e tij herë pas here në rrjetet sociale.

Në video, Beckham shihet i ulur pa këmishë në fund të shtratit të tij dhe duke drejtuar një furçë makijazhi mbi fytyrën e tij. Ai shpjegon këshillat që ka marrë nga gruaja e tij.

Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron "aksidentalisht" që burri i saj David ishte i zhveshur para saj
Lexo po ashtu Victoria Beckham publikon fotografi nga palestra, por harron "aksidentalisht" që burri i saj David ishte i zhveshur para saj

“Unë e përdor këtë pak, gruaja ime thotë se ky është ndriçimi më i mirë për të xhiruar. Duhet të pajtohem me të, por vërtet nuk e kam idenë se për çfarë po flas. Më pëlqen ta hidratoj lëkurën time dhe të kujdesem për të dhe mesa duket kjo është mënyra më e mirë për ta bërë këtë sipas këshillave të Victoria Beckham”, është shprehur 48-vjeçari.

Kujtojmë se David dhe Victoria janë një nga çiftet e paktë të famshëm që janë të martuar prej shumë vitesh. Ata u martuan në vitin 1999 dhe së bashku kanë katër fëmijë, djemtë Brooklyn, Romeo e Cruz dhe vajzën Harper Seven. /Telegrafi/

@victoriabeckham

Mr Beckham’s very own #VictoriaBeckhamBeauty tutorial 😂😂

♬ original sound – Victoria Beckham

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Tayna shfaqet në super formë në pozat para pasqyrës

Magazina
Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Magazina
Kalo në kategori