LAJMI I FUNDIT:

Daniel Craig i dehur, mban fjalim emocionues në një ndejë për “No Time To Die”

Daniel Craig i dehur, mban fjalim emocionues në një ndejë për “No Time To Die”
(Foto: Screenshot/Twitter/springhousese)

Daniel Craig ka qëndruar në Itali për xhirimet e filmit të 25-të për James Bondin, i cili është titulluar “No Time To Die”.

Reklama

Porse aktori e ka lejuar alkoolin që ta bëjë të veten gjatë një ndeje të organizuar për xhirimet e filmit në Matera, në jug të Italisë, ku ka mbajtur një fjalim emocional dhe është vërejtur se ishte nën ndikimin e alkoolit.

Të gjitha lajmet nga Daniel Craig
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Daniel Craig

Derisa qëndronte pranë një torte që kishte për temë Bondin, ylli i ‘007’ ka pranuar para të pranishmëve se ishte paksa i dehur dhe më pas i ka falënderuar për punën e madhe që kanë bërë.

(Foto: Screenshot/Twitter/springhousese)

“Dua të them dhe jam paksa i dehur tash, prandaj nuk po e zgjas shumë, kjo ka qenë përvoja më e mirë dhe më e bukur që kam pasur!”.

“Të gjithë ju keni bërë punë të mrekullueshme. Jam tejet krenar që kam punuar me secilin prej jush”, ka thënë Craig në fjalimin e tij. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Të gjithë mendonin se Julia Fox jetonte në luks derisa ajo tregoi apartamentin e saj: Unë kam edhe minj në dhomën time

Magazina
Kalo në kategori