LAJMI I FUNDIT:

Cllevio: Stresit i duhen 200 mijë euro, nuk hyri për famë në Big Brother VIP Kosova

Cllevio: Stresit i duhen 200 mijë euro, nuk hyri për famë në Big Brother VIP Kosova

Kleviol Ahmeti, i njohur për publikun si Cllevio, është mik i ngushtë i Stresit prej 20 vitesh.

Reklama

Ai ka komentuar së fundmi hyrjen e reperit Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) në Big Brother VIP Kosova.

Në një intervistë për Big Talk, Cllevio theksoi se ai nuk është brenda as për famë e as për të gjetur të dashur, por se i duhen 200 mijë euro.

Foto: Screenshot/YouTube

“Nuk është atje ai për famë, as nuk është atje për të gjetur të dashur, atje është se i duhen 200 mijë euro. Dhe t’i marrësh 200 mijë euro nuk di se si të reagojë, s’i t’i kapë, nuk di se s’i t’i vjedhë në mënyrën artistike”, u shpreh ai.

Stresi për Cllevion: Po bën gabime, por i falen se e kam shok që 20 vite
Lexo po ashtu Stresi për Cllevion: Po bën gabime, por i falen se e kam shok që 20 vite

Cllevio tutje nuk i ka kursyer as ‘thumbat’ në drejtim të artistit të njohur shqiptar.

Foto: Screenshot/YouTube

“Të bëhesh ‘meme’ tani për të qeshur njerëzit nuk është mirë moj gocë. Qan robi kur të vdes një shok, qan për buzën që është larg, që të ka ikur buza, qan ti s’e të la, jam dakord, por të qash për Andin”, shtoi tutje Cllevio.

Stresi kishte prishur raportet me këtë të fundit pas sherrit të bujshëm që pati me Noizyn. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Kalo në kategori