LAJMI I FUNDIT:

City me plan për transferimin e Kokes

City me plan për transferimin e Kokes

Atletico Madrid mund të mbetet pa mesfushorin e saj më të mirë, Koke.

Reklama

Reprezentuesi spanjoll ka treguar formë të lartë në tri vitet e fundit dhe si duket tani është koha për tu larguar nga Atletico Madrid.

Ish-kampionët e Anglisë, Manchester City janë skuadra favorite për transferimin e spanjollit në Ligën Premier.

Por Manchester City ka bërë një plan të mirë për transferimin e Kokes dhe këtë mendon ta realizojë gjatë afatit kalimtar të verës.

City do t’i ofrojë Atletico Madridit 55 milionë euro për transferimin e Kokes në ‘Etihad Stadium’.

Ndërkohë lojtari do të nënshkruajë një kontratë pesë vjeçare me shtatë milionë euro pagë vjetore, që do të ishte dyfishi i asaj që fiton në Atletico. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Premier League
Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori