Aktori i “Captain America”, Chris Evans, fitoi titullin e revistës People për vitin 2022 “Mashkulli më seksi i gjallë”.

Reklama

Lajmi u bë i ditur të hënën me njoftimin se ylli amerikan ka zënë kopertinën e këtij viti.

41-vjeçari ia mori kurorën kampionit dhe shokut të tij të vitit të kaluar “Avenger”, Paul Rudd.

Chris Evans shpallet ‘Mashkulli më i pashëm për vitin 2022’

Evans u përfol se e kishte fituar titullin vitin e kaluar përpara se Rudd të shpallej zyrtarisht.

Të gjitha lajmet nga Chris Evans Të gjitha lajmet nga Chris Evans

Ylli i “The Grey Man” i tha People se pret që miqtë e tij ta ngacmojnë për titullin, ndërsa e ëma do të kënaqet me titullin e ri të djalit të saj.

Reklama

Chris Evans shpallet ‘Mashkulli më i pashëm për vitin 2022’

Reklama

“Vërtet kjo do të jetë vetëm një pikë ngacmimi”, tha Evans në një intervistë me People. “Është gati për ngacmim”.

“Mamaja ime do të jetë shumë e lumtur”, tha ai. “Ajo është krenare për gjithçka që bëj, por kjo është diçka për të cilën ajo mund të mburret me të vërtetë”.

Chris Evans shpallet ‘Mashkulli më i pashëm për vitin 2022’

Nëna e tij, Lisa, i tha People se nuk ishte aspak e befasuar se djali i saj i pashëm u konsiderua si ‘Mashkulli më seksi i gjallë’.

Evans u bë i famshëm me rolin e tij si superheroi Johnny Storm në dy filma “Fantastic Four” të lëshuar në 2005 dhe 2007. /Telegrafi/

Reklama

Chris Evans