Cardi B ka treguar së fundmi se ka fituar peshë gjatë vetë-izolimit.

Ylli aktualisht është duke qëndruar në shtëpinë e saj të ëndrrave në Atlanta, Georgia, së bashku me vajzën e saj, Culture, 22 muajshe dhe bashkëshortin Offset.

Përmes një videoje të ndarë në Instagram, 27-vjeçarja zbuloi figurën e bujshme trupore në një palë bikini ndërsa fytyra e saj dukej më e plotë.

Cardi B (Foto: Instagram)

Cardi B – emri i vërtetë Belcalis Marlenis Almánzar – dukej fenomenale me fustanin neon që i vuri në pah kthesat trupore.

Reperja përfundoi pamjen me një parukë blu që e bëri të duket akoma më tërheqëse.

“Patjetër që kam fituar peshë në fytyrën time dhe në tërë trupin tim, por në fytyrën time”, ka thënë ajo.

Cardi B (Foto: Instagram)

Kjo erdhi pasi Cardi konfirmoi se shumë shpejt do të publikojë projektin e ri muzikor.

“Kënga ime do lansohet kur të humbas peshë. Kurrë”. “Jo, po vjen shumë shpejt ju betohem”, vazhdoi ajo.

Cardi B paralajmëron këngën e re Cardi B paralajmëron këngën e re

Ndryshe, albumi debutues i Cardi B, “Invasion Of Privacy”, fitoi çmimin Grammy në vitin 2019 për albumin më të mirë në zhanrin rap. /Telegrafi/

Cardi B (Foto: Instagram)