Cardi B ditën e djeshme (e hënë) ka festuar ditëlindjen e partnerit të saj, reperit të “Migos”, Offset.

Ky i fundit mbushi 29 vjeç më 14 dhjetor, ndërsa pranoi një dedikim special nga gruaja e tij bashkangjitur një video të çiftit.

Në videon që ka ndarë me 78.8 milionë fansat, Cardi shfaqet e ulur në një karrige teksa Offset vjen nga mbrapa duke e ledhatuar e duke e prekur në vende intime.

Cardi B (Foto: Instagram)

“Urime ditëlindjen burri im. Të dëshiroj edhe shumë vite të tjera. Të dëshiroj sa më shumë pozitivitet, shëndet dhe Zoti të vazhdojë të të mbajë me këtë zemër të mirë”.

“Faleminderit që me ke ndihmuar këta muajt e fundit në linjën e re. Le të festojmë sonte”, ka shkruar ajo.

Cardi B anulon divorcin nga partneri i saj, reperi Offset Cardi B anulon divorcin nga partneri i saj, reperi Offset

Çifti janë të martuar që disa vite dhe tashmë janë prindër të një vajze të quajtur, Kulture.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Në shtator, reperja e “WAP” i kërkoi divorcin yllit të muzikës hip hop, por që u rikthyen sërish bashkë në tetor, në ditëlindjen e artistes amerikane.

Të njëjtit më pas deklaruan se kanë anuluar divorcin dhe se gjërat po shkojnë mjaft mirë me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Cardi B dhe Offset (Foto: People)