Cardi B ja qenë një prej yjeve ka marrë më së shumti vëmendje në evenimentin e njohur si ‘Pre-Grammy Gala’ dhe festën e nderimit të ikonave të industrisë së muzikës.

Reperja ishte ndër bukuroshet që e ‘vodhën spektaklin’ në evenimentin e të shtunës mbrëma duke lënë përshtypje me veshjen e përzgjedhur.

Ajo ishte kishte zgjedhur një fustan që e shfaqte shumë provokuese në shoqëri të partnerit të saj, Offset.

Cardi B dhe Offset (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images for The Recording Academy/Guliver)

Pjesa e dekoltesë ishte mjaft e hapur, aq sa gjoksi i Cardi B ishte tejet i ekspozuar, ndërkohë që bashkëshorti nuk mund t’i hiqte duart nga ajo.

Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’ Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’

Madje gjatë pozimit para fotografëve, në një moment, ai e ka kapur gjoksin e partneres së tij. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Babe my titties keep poppin out

A post shared by Cardib (@iamcardib) on Jan 26, 2020 at 3:55am PST

Cardi B dhe Offset (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images for The Recording Academy/Guliver)

Cardi B dhe Offset (Foto: Jon Kopaloff/Getty Images/Guliver)

Cardi B (Foto: Jon Kopaloff/Getty Images/Guliver)