Reperja e njohur me famë botërore, Cardi B, di gjithmonë se si të rrëmbejë vëmendjen.

Së fundmi, ajo befasoi opinionin kur në natën e Halloweenit, u shfaq e maskuar si personazhi i famshëm Poison Ivi, nga filmi “Moana”.

E veshur me gjethe dhe paruke të kuqe të gjatë ë kokë, ajo dukej tërheqëse por mbi të gjitha provokuese.

View this post on Instagram

Ok ok this my last picture 😩

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on Nov 1, 2019 at 8:35pm PDT

Duke qenë e njohur për paraqitjet e saj eksplicite, Cardi B, vendosi që në një nga fotografitë e publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, të pozojë tërësisht e zhveshur në pjesën e poshtme.

Ajo ka treguar të pasmet e saj të mëdha, ndërsa gjithçka mund të shihej qartë pasi reperja nuk kishte fare të brendshme.

View this post on Instagram

Pic taken by daddy @offsetyrn NO EDIT

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on Nov 1, 2019 at 2:26pm PDT

Fotografia e shkrepur nga babai @offsetyrn S’ka editim”, ka shkruar Cardi B në mbishkrimin e kësaj fotografie, e cila është komentuar shumë.

Një pjesë e madhe e ndjekësve drejtuan kritika për këtë paraqitje që ata e cilësian “të tepruar”, dhe madje shprehën habi se si Instagrami e përballon një imazh të tillë eksplicit, pa e fshirë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

BENJA BACARDI

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on Oct 31, 2019 at 8:22pm PDT