LAJMI I FUNDIT:

Cannavaro kritikon Pogban: Ai mendon më shumë për flokët e tij sesa për futbollin, do të tentojë të tregojë vetën te Juve

Cannavaro kritikon Pogban: Ai mendon më shumë për flokët e tij sesa për futbollin, do të tentojë të tregojë vetën te Juve

Paul Pogba u kthye nga Manchester United te Juventus këtë verë dhe ardhja e tij në Torino u prit me shumë entuziazëm nga tifozët e ‘Zonjës së Vjetër’.

Reklama

Kur është në top formë, Pogba është një nga mesfushorët më të mirë në botë, por ai rrallë e tregoi këtë te Manchester United.

Legjenda italiene e futbollit, Fabio Cannavaro, i cili luajti për Juventusin për tre vjet, theksoi se është i shqetësuar për paraqitjet e fundit të Pogbas.

“Ishte emocionuese të shikoje Pogban në fushë, por vitet e fundit në Manchester United ai ishte i panjohur”.

“Ai mendon më shumë për flokët dhe pamjen e tij sesa për futbollin, prandaj nuk mund të jetë ndër më të mirët. Por unë jam i bindur se ai dëshiron të tregojë veten në vizitën e tij të dytë në Itali”, ka thënë Cannavaro.

Pogba aktualisht është i lënduar dhe Juventus shpreson që ai të rikuperohet sa më shpejt. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Kam faj unë që nuk është në kulmin e karrierës”, Guardiola flet për lojtarin që Man City pagoi 50 milionë euro

“Kam faj unë që nuk është në kulmin e karrierës”, Guardiola flet për lojtarin që Man City pagoi 50 milionë euro

Premier League
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Guardiola bën ankesë të çuditshme pasi ekipi i tij u detyrua të udhëtonte me autobus

Guardiola bën ankesë të çuditshme pasi ekipi i tij u detyrua të udhëtonte me autobus

Premier League
Çeku flet për stadiumin nacional: Nuk besoj që një projekt kaq i rëndësishëm duhet të shndërrohet në betejë lokale

Çeku flet për stadiumin nacional: Nuk besoj që një projekt kaq i rëndësishëm duhet të shndërrohet në betejë lokale

Superliga
Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

La Liga
Sulmuesi meksikan Gimenez shkruan historinë ndaj Ajaxit

Sulmuesi meksikan Gimenez shkruan historinë ndaj Ajaxit

Ligat tjera
Kalo në kategori