Aktorja e famshme, Cameron Diaz dhe bashkëshorti i saj, muzikanti Benji Madden, janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ka bërë të ditur vet 47-vjeçarja përmes një postimi që e ka ndarë me fansat e saj në rrjetin social, Instagram.

“Jemi të lumtur, të bekuar dhe falënderues, që mund ta fillojmë dekadën e re me lajmin se jemi bërë prindër të vajzës së vogël, Raddix Madden”.

Cameron Diaz (Foto: Theo Wargo/Getty Images/Guliver)

“Menjëherë na i ka marrë zemrat dhe e ka përmbushur familjen tonë. Edhe pse jemi të mahnitur nga lajmi, duam ta mbrojmë vajzën tonë dhe t’i ofrojmë privatësi”, ka shkruar Diaz në postimin e saj.

Kjo nënkupton se aktorja nuk do të publikojë fotografi të vajzës në një të ardhme të afërt dhe nuk do të japë më shumë detaje për jetën e saj private. /Telegrafi/

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on Jan 3, 2020 at 10:20am PST