LAJMI I FUNDIT:

Buta rrëfen disa përjetime interesante gjatë karrierës, si edhe për fëmijërinë e tij

Buta rrëfen disa përjetime interesante gjatë karrierës, si edhe për fëmijërinë e tij

Të famshmit shpeshherë ballafaqohen me gjëra interesante, madje edhe befasohen prej fansave. Ngjarja më interesante për reperin e njohur, Buta, ishte kur një fanse kishe qarë para tij.

Reklama

Ai ka rrëfyer për emisionin “ShowRoom me Gentën” se në momentin që ka qarë fansja nuk ka ditur se si të sillet.

View this post on Instagram

Un shkoj n’club me nejt ul

A post shared by Buta (@bashbuta) on Oct 26, 2018 at 1:42pm PDT

“Ka ndodhur që fansat të qajnë kur më kanë parë. Bile çudi më vinte të qesh se nuk dija as çka të bëj. Nuk ishte që ishte e mërzitur e t’i thosha mos u mërzit. Nuk e di njëfarë ndjenje shumë akull”, ka treguar Buta.

Ngjarje tjetër që ai e ka cilësuar si interesante gjatë karrierës së tij deri tash, është kur në një koncert në Gjakovë ishte ndalur rryma.

View this post on Instagram

Anuloje at thot 🚫👱🏼‍♀️

A post shared by Buta (@bashbuta) on Sep 14, 2018 at 5:11am PDT

“Madje edhe një herë rryma në Gjakovë ishte ndalur dhe është dashur të lëshohet agregati”,ka rrëfyer ai.

Lajmet për Butën
Lexo po ashtu Lajmet për Butën

Gjatë emisionit, Buta ka folur edhe për fëmijërinë e tij. Adoleshenca e reperit nuk ka qenë hiç e mirë krahasuar me fëmijërinë e tij.

“Fëmijërinë e kam pasur të lumtur, derisa kemi dalë në adoleshencë kur ia ka nisur ashtu teposhtë. Por, fëmijërinë e kemi pasur shumë të mirë, edhe pse jemi rritur prej një nëne të vetme, por shumë të mirë e kam pasur”.

“E kam pasur shtëpinë në periferi, aty kemi pas livadhe, qytetin bashkë dhe ke mundur të dyja bashkë. Fëmijërinë shumë të mirë e kam pasur. Por, në adoleshencë ia ka nisur të bëhet keq, por çfarë të bësh e tillë është jeta”, ka rrëfyer reperi duke shtuar se gjatë gjithë kësaj kohe, ai e ka pasur mbështetjen e nënës.

“E kam pasur mbështetjen e nënës që më së shumti në jetë e dua, më shumë se çdo gjë në këtë tokë. Gjithmonë më ka mbështetur… Është shumë grua e fortë”, ka thënë Buta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori