LAJMI I FUNDIT:

Buraku dhe Fama sjellin baladën “Mos paragjyko”

Buraku dhe Fama sjellin baladën “Mos paragjyko”
Foto: Buraku & Fama/YouTube

Këngëtari Buraku dhe Grupi Fama kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzkor.

Reklama

“Mos paragjyko” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është e zhanrit baladë dhe ka një tematikë ndërgjegjësimi.

Muzika dhe vargjet e tekstit janë kompozuar nga Ilir Berani, gjersa për orkestrimin është kujdesur Nexhat Mujovi – Wirusi.

Foto: Buraku & Fama/YouTube

“Mos paragjyko” është vizualizuar edhe me një klip, i cili i përshtate tematikës së ndjeshme që kënga trajton.

Për anën vizuale të këtij projekti muzikor është kujdesur produksioni Dream Films. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Kalo në kategori