Ylli i muzikës pop, Britney Spears, është duke i kaluar ditët e nxehta të verës pranë të dashurit të saj, Sam Asghari.

Spears, 37 vjeçe, ka ndarë një video atraktive me Asgharin, 25 vjeç, derisa shfaqen duke vallëzuar pranë një pishine.

Ylli i hitit “Gimme More” rrëmbeu vëmendje në një palë bikini në formë të zebrës dhe më pas shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

What a fun summer 👙 @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Jul 17, 2019 at 8:44pm PDT

“Çfarë vere argëtuese”, është përshkrimi që ia ka vënë postimit, të cilët më pas publikuan edhe një ‘selfie’ së bashku.

Spears dhe Asghari ishin parë duke qeshur dhe duke u argëtuar tejet shumë.

Britney Spears tregon sekretin e linjave Britney Spears tregon sekretin e linjave

Britney po ashtu këto kohë ka qenë e fokusuar mjaft shumë në palestër, ndërsa së fundmi ka ndarë me fansat sekretin e linjave të saj.

Përndryshe, këngëtarja dhe partneri i saj janë fejuar vitin e kaluar dhe kanë mbi dhjetë vite diferencë në moshë. /Telegrafi/