LAJMI I FUNDIT:

Britney përgatit albumin e ri, ka siguruar këngë nga disa muzikantë të famshëm

Britney përgatit albumin e ri, ka siguruar këngë nga disa muzikantë të famshëm
(Foto: Instagram/britneyspears)

Pas gati shtatë vitesh, Britney Spears planifikon të regjistrojë albumin e saj të ri.

Edhe pse këngëtarja aktualisht është në mes të një divorci nga Sam Asghari, një burim konfirmoi për Page Six se është duke punuar për një album të ri dhe ka marrë disa këngë nga muzikantë të famshëm.


“Ajo ka planifikuar shoqërimin me kantautorët dhe po merr këngë nga disa artistë të mëdhenj”, ka thënë burimi.

Britney Spears beson se Sam Asghari ka punuar fshehurazi me të atin për t’i dhënë informacione mbi jetën e saj
Lexo po ashtu Britney Spears beson se Sam Asghari ka punuar fshehurazi me të atin për t’i dhënë informacione mbi jetën e saj

Kujtojmë se Britney publikoi albumin e saj të fundit të quajtur “Glory” në vitin 2016, ndërsa vitin e kaluar publikoi këngën “Hold Me Closer”, të cilën e incizoi me Elton John, ndërsa këtë vit publikoi këngën “Mind Your Business” me Will.i.am nga Black Eyed Peas.

Përveç divorcit, ylli i muzikës pop është duke u fokusuar edhe në memoaret e shumëpritura me titull “The Woman in Me”, ndërsa shitja e librit pritet të fillojë zyrtarisht më 24 tetor të këtij viti dhe gjithashtu dëshiron ta prezantojë njërën nga këngët e reja gjatë promovimit të librit autobiografik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori