LAJMI I FUNDIT:

Brazili largon nga lista Antonyn mes akuza për dhunë në familje

Brazili largon nga lista Antonyn mes akuza për dhunë në familje

Brazili e ka hequr Antonyn nga skuadra e tyre për ndeshjet e ardhshme ndërkombëtare. Ai u zëvendësua me Gabriel Jesus të Arsenalit.

Ylli i Manchester United po hetohet për sulmin e dyshuar të ish-të dashurës së tij, Gabriela Cavallin.

Influenceria paraqiti dëshmi në polici kundër lojtarit të Djajve të Kuq si në Brazil ashtu edhe në Angli dhe hetimet janë në vazhdim.

Te Unitedi e dinë se kanë mbipaguar për Antony
Lexo po ashtu Te Unitedi e dinë se kanë mbipaguar për Antony

Gazeta braziliane e lajmeve UOL publikoi akuza të reja kundër futbollistit brazilian 23-vjeçar, duke përfshirë pamjet e WhatsApp dhe fotografitë e lëndimeve.

Mediumi brazilian bëri të ditur se Antony goditi me kokë dhe grushtoi Cavallin ndërsa ajo ishte shtatzënë.

Në qershor, Cavallin akuzoi Antonyn për dhunë në familje dhe kërcënime gjatë një interviste televizive në të cilën ajo pretendonte se futbollisti nuk e lejonte të dilte nga shtëpia e tyre.

Antony u përgjigj me një deklaratë në llogarinë e tij në Instagram, duke thënë se ai ishte ‘i akuzuar në mënyrë të rreme’ dhe kishte ‘vuajtur në heshtje’ ndërsa hetimet e policisë vazhdonin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Emërohen dhe renditen top 10 talentët më të vlefshëm në Euro 2024

Emërohen dhe renditen top 10 talentët më të vlefshëm në Euro 2024

Përfaqësueset
De Zerbi arrin marrëveshje në parim me klubin e ri

De Zerbi arrin marrëveshje në parim me klubin e ri

Ligue 1
Ylli i La Ligës zbulon se kombëtarja e Brazilit i ka kërkuar të shkurtojë flokët

Ylli i La Ligës zbulon se kombëtarja e Brazilit i ka kërkuar të shkurtojë flokët

Përfaqësueset
Sot nis Euro 2024, festivali i futbollit në Gjermani garanton spektakël

Sot nis Euro 2024, festivali i futbollit në Gjermani garanton spektakël

Përfaqësueset
Real Madridi do të thyejë rregullin e klubit dhe do t’i ofrojë Carvajalit marrëveshjen e re ‘të ndaluar’

Real Madridi do të thyejë rregullin e klubit dhe do t’i ofrojë Carvajalit marrëveshjen e re ‘të ndaluar’

La Liga
Lionel Messi emëron portierin më të mirë aktual në botë

Lionel Messi emëron portierin më të mirë aktual në botë

Përfaqësueset
Kalo në kategori