LAJMI I FUNDIT:

Antony

79 Artikuj

Reagimi i ashpër e Antonys ndaj Ten Hagut kur ia ndërroi pozicionin – trajneri holandez ka humbur kontrollin mbi lojtarët

Reagimi i ashpër e Antonys ndaj Ten Hagut kur ia ndërroi pozicionin – trajneri holandez ka humbur kontrollin mbi lojtarët

Premier League
“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

“Shpresoj të turpërohen në finale”, Sneijder i uron më të keqen Man Unitedit shkaku i veprimeve të një lojtarit

Premier League
Gjest i shëmtuar i cili po kritikohet nga të gjitha anët: Ylli i Man Utd provokon lojtarët e Coventryt pasi i shpëtuan eliminimit të turpshëm 

Gjest i shëmtuar i cili po kritikohet nga të gjitha anët: Ylli i Man Utd provokon lojtarët e Coventryt pasi i shpëtuan eliminimit të turpshëm 

Premier League
Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Revolucion tek Manchester United, të paktën dhjetë lojtarë pritet të largohen gjatë verës

Premier League
Ten Hag i dërgon një paralajmërim të ashpër yllit të United i cili nuk ka treguar potencial të madh

Ten Hag i dërgon një paralajmërim të ashpër yllit të United i cili nuk ka treguar potencial të madh

Premier League
Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Man United i gatshëm të bëjë çmenduri për De Jong, ofron katër lojtarë te Barcelona

Premier League
Vendimi përfundimtar i Manchester United në lidhje me të ardhmen e Antonys

Vendimi përfundimtar i Manchester United në lidhje me të ardhmen e Antonys

Premier League
Manchester United ofron dy yjet e saj tek klubet e Ligës Saudite

Manchester United ofron dy yjet e saj tek klubet e Ligës Saudite

Premier League
Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Premier League
Kanë paguar 100 milionë euro, Man United e ofron Antonyn te Real Madridi për një çmim qesharak

Kanë paguar 100 milionë euro, Man United e ofron Antonyn te Real Madridi për një çmim qesharak

La Liga
“Nëse mendon se është Ronaldinho apo Zidane, normal që ka probleme” – Berbatov me këshilla për Antonyn

“Nëse mendon se është Ronaldinho apo Zidane, normal që ka probleme” – Berbatov me këshilla për Antonyn

Premier League
Man United të gatshëm të ofrojnë kartonin e Antony për shërbimet e sulmuesit të Flamengos

Man United të gatshëm të ofrojnë kartonin e Antony për shërbimet e sulmuesit të Flamengos

Premier League
Gary Neville kritikon Antonyn për mungesë të disiplinës gjatë derbit të Mançesterit

Gary Neville kritikon Antonyn për mungesë të disiplinës gjatë derbit të Mançesterit

Premier League
Sancho ‘turpërohet’ nga Erik ten Hag për favorizimin e një lojtari tjetër të Man Utd

Sancho ‘turpërohet’ nga Erik ten Hag për favorizimin e një lojtari tjetër të Man Utd

Premier League
Ylli i Manchester United rikthehet në dispozicion të trajnerit Ten Hag

Ylli i Manchester United rikthehet në dispozicion të trajnerit Ten Hag

Premier League
Manchester United njofton për rikthimin e Antonyt në stërvitje, por ai mungon në ndeshjen e radhës së Djajve të Kuq

Manchester United njofton për rikthimin e Antonyt në stërvitje, por ai mungon në ndeshjen e radhës së Djajve të Kuq

Premier League
A ishte Man United në dijeni të akuzave për sulm ndaj Antonyt përpara se ata të nënshkruanin me brazilianin

A ishte Man United në dijeni të akuzave për sulm ndaj Antonyt përpara se ata të nënshkruanin me brazilianin

Premier League
Manchester United thyen heshtjen dhe reagon pas akuzave për sulm nga Antony ndaj ish-të dashurës së tij

Manchester United thyen heshtjen dhe reagon pas akuzave për sulm nga Antony ndaj ish-të dashurës së tij

Premier League
Manchester United nën presion, mund ta largojnë nga ekipi brazilianin Antony pas akuzave për sulm

Manchester United nën presion, mund ta largojnë nga ekipi brazilianin Antony pas akuzave për sulm

Premier League
Brazili largon nga lista Antonyn mes akuza për dhunë në familje

Brazili largon nga lista Antonyn mes akuza për dhunë në familje

Përfaqësueset
Timber te Arsenali nuk ka thyer asnjë rekord të Ajaxit– top pesë shitjet e gjigantëve holandezë në Evropë

Timber te Arsenali nuk ka thyer asnjë rekord të Ajaxit– top pesë shitjet e gjigantëve holandezë në Evropë

Ndërkombëtare
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare