LAJMI I FUNDIT:

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Moderatorja e dashur nga publiku, Bora Zemani, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa nga momentet e saj relaksuese gjatë pushimeve.

Në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Bora ka shkëlqyer në një palë bikini dypjesëshe me ngjyrë të kuqe të ndezur, një zgjedhje që i përshtatet mrekullueshëm me nuancën e flokëve të saj.

Bukuroshja ka treguar se mbetet në formë tejet të mirë, duke vënë në pah fizikun e saj.


Foto: Bora Zemani/Instagram

Fotografitë kanë marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët nuk kanë ngurruar t’i lënë komente pozitive dhe zemra si shenjë pëlqimi.

Adhuruesit e saj nuk kanë ngurruar të shprehin admirimin dhe mbështetjen e tyre për moderatorën, e cila vazhdon të jetë një nga figurat më të ndjekura dhe të dashura në skenën mediatike shqiptare. /Telegrafi/

Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori