‘Bomba’ e Nedim Bajramit – Shqipëria barazon shifrat ndaj Republikës Çeke

Pjesa e dytë mes Republikës Çeke dhe Shqipërisë po del të jetë më interesante se sa e parë me çeket që kaluan të parët në epërsi, por kuqezinjtë shpejt barazuan.

Pas një pjesë të parë pa gola, me të filluar pjesa e dytë çekët shënuan me Vaclav Cerny për 1-0.

Por në minutën e 66-të, Nedim Bajrami mori një top jashtë zonës dhe me një goditje të fuqishme shënoi për 1-1.

Një gol shumë i bukur i mesfushorit tonë.

Kanë mbetur edhe më pak se 20 minuta që Shqipëria të kërkojë pse jo fitoren. /Telegrafi/

Nga Spanja raportojnë se Lunin ka arritur marrëveshje me gjigantin e Ligës Premier

Ish-futbollisti që e la karrierën profesioniste për t'u bërë luftëtar në UFC tani po shpartallon kundërshtarët