LAJMI I FUNDIT:

Blleki publikon këngën e re “Shkoj”

Blleki publikon këngën e re “Shkoj”
Foto: Screenshot/YouTube

Reperi i njohur nga Gjilani, Blleki, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Shkoj” mban titullin kënga e tij e radhës, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për ‘beat’-in dhe miksimin është përkujdesur Erno.

Foto: Screenshot/YouTube

Masterizimi ndërkohë është realizuar nga Don Gima me video nga Kotorri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të Flamur Rukovcit (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Veç në kanalin e lartpërmendur, ky projekt është i disponueshëm edhe në platformat e tjera muzikore.

Blleki po vazhdon që një kohë të jetë artist i pavarur, pas largimit nga grupi PINT. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito ndajnë të tjera imazhe nga fotosesioni artistik i realizuar gjatë pritjes së ëmbël

Magazina
Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Kalo në kategori