LAJMI I FUNDIT:

Blleki publikon këngën e re “Peru”

Blleki publikon këngën e re “Peru”

Reperi i njohur, Blleki është rikthyer me një projekt të ri muzikor pas disa muajsh mungesë.

“Peru” mban titullin kënga të cilën reperi e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin e këngës dhe ‘beat’-in është kujdesur vet reperi nga Gjilani.

Foto: Blleki/ YouTube

Ndërkaq miksimi nga Metro Music, masterizimin nga Lorenc Aliaj, ndërsa klipi i është besuar ‘Erzenology’

Kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar në YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e reperit. /Telegrafi/