LAJMI I FUNDIT:

Blleki publikon këngën e re “Çdo ditë”

Blleki publikon këngën e re “Çdo ditë”
Foto: Screenshot/YouTube

Rap-artisti i njohur shqiptar, Blleki, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Çdo ditë” mban titullin kënga, të cilën po ashtu e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet këngëtari gjilanas, i cili njëherësh është kujdesur edhe për ‘beat’-in.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterzimi është bërë nga Metro Music e Don Gima me video të Erzenology.

Blleki flet për herë të parë për largimin nga grupi PINT
Lexo po ashtu Blleki flet për herë të parë për largimin nga grupi PINT

I lansuar në kanalin e ‘Fole Publishing’, besohet që edhe ky projekt i Bllekit do të pëlqehet nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti duhet theksuar se nuk është më pjesë e labelit të famshëm, “P.I.N.T”.

“Raportet i kam të mira akoma por besoj që arsyeja ka qenë që unë vetë jam tip që dominoj, nuk mundem të qëndroj në një vend. Ka qenë një kohë e keqe për mua dhe kanë ndodhur shumë gjëra”, kishte thënë Blleki në një intervistë pas largimit nga grupi i lartpërmendur. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori