LAJMI I FUNDIT:

“Blindohet” Singapori, limuzina e Kim Jong-un eskortohet nga 40 motoçikleta dhe vetura (Foto/Video)

“Blindohet” Singapori, limuzina e Kim Jong-un eskortohet nga 40 motoçikleta dhe vetura (Foto/Video)

Kolona prej më shumë se 20 motoçikleta dhe 20 vetura të policisë dhe ato diplomatike, kanë përcjellë limuzinën e liderit koreanoverior Kim Jong-un i cili sot aterroi në Singapor, ku gjatë samitit të shumëpritur do të qëndrojë në hotelin Saint Regis.

Reklama

Me të mbërritur në Singapor, Kim Jong-un është takuar me Ministrin e Punëve të Jashtme Vivian Balakrishan, transmeton Telegrafi.

Ministria e Punëve të Jashtme e Singaporit, ka njoftuar më herët që Kim do të takohet me kryeministrin e këtij vendi Li Hsijen Lung.

Njësitet e fshehta më të rrezikshme në botë: Ata i kryejnë detyrat më të rënda, dhe vetëm të përzgjedhurit e dinë se çfarë bëjnë (Video)
Lexo po ashtu Njësitet e fshehta më të rrezikshme në botë: Ata i kryejnë detyrat më të rënda, dhe vetëm të përzgjedhurit e dinë se çfarë bëjnë (Video)

Ndërkaq të martën pritet të filloj samiti historik ku do të takohen Kim dhe presidenti amerikan Donald Trump, kur ky takim pritet të zhvillohet në hotelin “Singapor Kapela”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Serbia
Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Botë
A po përgatitet Serbia për një luftë të re në Ballkan? Ja çfarë thonë mediat gjermane dhe çfarë thonë në Beograd

A po përgatitet Serbia për një luftë të re në Ballkan? Ja çfarë thonë mediat gjermane dhe çfarë thonë në Beograd

Serbia
Ushtria e Ukrainës publikon pamje nga fusha e betejës nga fshati i vogël menjëherë në jug të qytetit të Bakhmutit

Ushtria e Ukrainës publikon pamje nga fusha e betejës nga fshati i vogël menjëherë në jug të qytetit të Bakhmutit

Botë
Stojkoviq: Nuk ka dyshim se personat e armatosur janë nën komandën e BIA-s, FSB-ja dhe GRU-ja ruse me anë të propagandës kanë nxitur serbët për një konflikt me shqiptarët

Stojkoviq: Nuk ka dyshim se personat e armatosur janë nën komandën e BIA-s, FSB-ja dhe GRU-ja ruse me anë të propagandës kanë nxitur serbët për një konflikt me shqiptarët

Serbia
Ukrainasit godasin ndërtesën e FSB-së në Kursk, droni u përplas në qendër të qytetit në perëndim të Rusisë

Ukrainasit godasin ndërtesën e FSB-së në Kursk, droni u përplas në qendër të qytetit në perëndim të Rusisë

Evropa
Kalo në kategori