Vendimi se ku të shpenzoni paratë tuaja nuk është zgjedhje e lehtë dhe kjo është arsyeja pse po mundohemi t’ju ndihmojmë sadopak.

Dihet që kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë masivisht nga java në javë, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një element të përshtatshëm për punë, një fustan të përballueshme për pushimet tuaja verore ose një palë këpucë të përsosura për një ngjarje të veçantë.

Pra, jo vetëm që do t’i mbulojmë të gjitha bazat, por do të sigurohemi gjithashtu që gjithçka që përfshijmë do të duket po aq e freskët sa tani pas një viti.

Ja disa veshje të zgjedhura për këtë javë:

/Telegrafi/