Ryan Renolds ishte ditët e fundit në Kroaci i shoqëruar me kolegët, Selma Hayek dhe Samuel L. Jackson.

Tani aktorit i është bashkuar edhe bashkëshortja, njëkohësisht aktorja hollivduiane, Blake Lively.

Dyshja tashmë kanë publikuar disa imazhe në rrjetet sociale të bëra në qytetet turistike kroate.

Kujtojmë se aktorët janë në këtë shtet ballkanik për të xhirimet e filmit, “Aviation Gin”, i cili sjell vazhdimin e”Truproja e Hitmanit” dhe do të filmohet në Rovinj dhe Zagreb.

“Kjo është. Ishte kënaqësi të punoja me ju”, shkroi Ryan së bashku në një fotografi me Selma Hayekun dhe Samuel L Jacksonin. /Telegrafi/