LAJMI I FUNDIT:

Biondja shqiptare ndërrohet në plazh, heq të brendshmet në sy të pushuesve (Video, +16)

Biondja shqiptare ndërrohet në plazh, heq të brendshmet në sy të pushuesve (Video, +16)

Një grua ka dhënë “shfaqje” në plazhin e Velipojës. Ajo është filmuar nga disa pushues teksa pa të keq, në mes të njerëzve, e veçanërisht fëmijëve, heq të mbathurat e saj të plazhit dhe vesh një palë mbathje të tjera.

Reklama

Këtë veprim e bën pa pikën e turpit, si të mungonin lokalet, në të cilat ndodhen tualetet e një veprim të tillë të mund ta bënte në mënyrë të njerëzishme dhe pse jo, edhe private e diskrete.

“Asht pushuse e perditshme i tremi femijet”, shkruan qytetarja që ka dërguar videon në adresën e Jetaoshqef.al. E në fakt ka të drejtë. Fundshpina e saj është e madhe dhe jo vetëm fëmijët, por edhe qytetarë të tjerë mund të tremben prej gjestit të shëmtuar.