0Shares

Pas dushit dhe ngacmimeve me Armelën, Olsi del për cigare me Fiorentinën, ku kjo e fundit nuk ja kursen vërejtjet.

Ajo është e mërzitur se Olsi i ka bërtitur një natë më parë.

Të gjitha lajmet rreth spektakli Big Brother Albania Të gjitha lajmet rreth spektakli Big Brother Albania

“Pse më bërtite? Unë nuk isha mirë”, i thotë ajo.

“Po ja ashtu, nuk do të jemi gjithmonë njësoj ne, edhe do të bërtasim”, përgjigjet Olsi.

“Me mua do të jesh gjithmonë njësoj!”, ja kthen Fiorentina.

Fiorentina e pyet se me kw po e tradhton ai dhe si shembull i kujton fikjen e cigares. “Se edhe kur ishe andje, sa herw qw ndizja cigaren mw fikej”, i thotw ajo. /Big Brother/

Çifti Fiorentina-Olsi (Big Brother 9)

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)