LAJMI I FUNDIT:

Bie pre e parave falso një punëtor në një pompë të derivateve në Mitrovicë

Bie pre e parave falso një punëtor në një pompë të derivateve në Mitrovicë
Foto: Ilustrim

Një punëtorë në një pompë të derivateve në Mitrovicë ka raportuar në polici, se derisa ishte duke punuar nga një klient ka pranuar një kartëmonedhë në vlerë prej 100 eurosh,  të cilat dyshohet se ishin të falsifikuara.

Reklama

Sipas policisë monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në pompë të derivateve, nga një klient ka pranuar një kartëmonedhë prej 100€, që dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha është konfiskuar. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Sulmi terrorist në veri, Biserko: Kishte skenar të ndërhyrjes së ushtrisë serbe dhe ndarje të Kosovës

Lajme
Ish-kryeprokurori Sylë Hoxha: Ka pasur njerëz që intervenonin për Radoiçiqin për heqjen e fletarrestit

Ish-kryeprokurori Sylë Hoxha: Ka pasur njerëz që intervenonin për Radoiçiqin për heqjen e fletarrestit

Lajme
Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Deputetja britanike e quan skandaloze deklaratën e kongresistes amerikane për vrasjen e policit në veri

Lajme
Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Avokati serb: Dyshja Vuçiq-Vulin janë organizatorët e padiskutueshëm të sulmit terrorist në Kosovë

Lajme
Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Kurti dhe Gërvalla iu prezantojnë Korit Diplomatik qëndrimet zyrtare për sulmin terrorist në veri

Lajme
Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Ambasadori i Kosovës në SHBA i reagon republikanes Tenny: Po justifikoni paturpshëm një sulm terrorist

Lajme
Kalo në kategori