LAJMI I FUNDIT:

Beyonce fshin fotot e profilit në Instagram dhe Twitter – ndez spekulimet se po rikthehet me muzikë të re

Beyonce fshin fotot e profilit në Instagram dhe Twitter – ndez spekulimet se po rikthehet me muzikë të re

Ylli i muzikës, Beyonce fshiu fotot e saj të profilit si në Instagram ashtu edhe në Twitter.

Reklama

Dhe tani fansat e saj të përkushtuar është bërë e egër me spekulimet se më në fund mund të ketë muzikë të re në horizont.

40-vjeçarja ka bërë ‘rrëmujë’ në internet mbrëmjen e së enjtes (9 qershor), duke hequr fotot e profilit në rrjetet e saj sociale.

Lëvizja është paralele me herën e fundit që Beyonce publikoi një album solo, kur ajo bëri të njëjtën gjë përpara publikimit ikonik të albumit vizual “Lemonade” në prill 2016.

Llogaria e fansave ‘Beyonceparkwood’ citoi faqen e kulturës rinore ‘The Tab’ në një postim në Twitter ku shkruhej: “Hera e fundit që ajo e bëri këtë ishte në vitin 2016. Në hapësirën e vetëm 48 orësh, Beyonce fshiu markën e saj, publikoi Formation dhe njoftoi një turne të pestë botëror. Frikësohu. Duket sikur jemi në një fundjavë të egër”.

“Beyonce fshiu fotot e saj të profilit në çdo platformë të vetme në të cilën është … duke shkuar për të fjetur e frikësuar dhe e shqetësuar për atë që mund të zgjohem”, shkroi një fans.

“Beyonce fshiu fotot e saj të profilit dhe tronditi botën”, tha një tjetër, shkruan DailyMail.

Fans të tjerë me sy shqiponjë vunë re se shërbimet e transmetimit të muzikës Spotify dhe Tidal kishin fshirë postimet në Twitter duke iu përgjigjur spekulimeve të reja muzikore.

Të gjitha lajmet nga Beyonce
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Beyonce

Një tjetër kishte pritshmëri edhe më të larta për një ribashkim të mundshëm të ‘Destiny’s Child’ me Kelly Rowland dhe Michelle Williams.

‘Destiny’s Child’ u shpërbë në vitin 2006, duke i hapur rrugën karrierës solo të suksesshme të Beyonces, por grupi është ribashkuar disa herë, duke përfshirë shfaqjen e “Super Bowl Halftime Show” të vitit 2013 dhe performancen krysore të Beyonce në festivalin “Coachella 2018”.

Publikimi i fundit i albumit të Beyonce ishte në bashkëpunim me bashkëshortin Jay-Z për grupin e tyre “The Carters” pasi albumi “Everything Is Love” u publikua në qershor 2018. /Telegrafi/