Benji Madden dhe Cameron Diaz u martuan në vitin 2015 dhe shijojnë jetën tejet shumë jashtë syrit të publikut.

Së fundmi, muzikanti, 40-vjeç, ka postuar një fotografi bardh e zi në Instagram, për të uruar partneren e tij për ditëlindje.

“Urime ditëlindja për gruan time të bukur”, ai filloi përshkrimin me një varg ‘emoji’ zemrash. “Ti meriton çdo gjë të mirë në jetë. Jam i joti gjithmonë”, shkroi më tej Madden.

Diaz po ashtu po përqendrohet në martesën e saj me Madden. Të dy, të cilët u martuan në vitin 2015, bëjnë një jetë tejet të lumtur, duke mos pasur vëmendjen e publikut.

“Është kënaqësi që të tjerët nuk dinë për mua. Kohai me është e gjitha e imja. Unë nuk jam duke shitur asnjë film, dhe për shkak se nuk po shes asgjë, nuk kam pse t’i jap dikujt asgjë. Unë po jetoj jetën time”, ka thënë ajo.

Cameron Diaz në moshën 47-vjeçare po bëhet nënë për herë të parë Cameron Diaz në moshën 47-vjeçare po bëhet nënë për herë të parë

Gjithashtu, muaj më parë aktorja dhe bashkëshorti i saj shtatë vjet më i ri njoftuan se do bëhen prindër së shpejti. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Happy Birthday Baby❤️ There’s so much to write, so many things that make me so proud of you and how special you are🌹Thank you for being the best friend and partner to me and taking this journey of Marriage. The way you live your life everyday, and your compassion for the world shines thru in your eyes and you inspire me to want to be the best man I can be in this lifetime. You’re the realest. I’m so grateful to be yours Always&Forever, and to call you my One&Only. True Love ❤️

A post shared by Benji Madden (@benjaminmadden) on Aug 30, 2018 at 4:50pm PDT