LAJMI I FUNDIT:

Bëhuni gati për trendin më dramatik: Çantat me dimensione të mëdha përsëri janë në modë!

Bëhuni gati për trendin më dramatik: Çantat me dimensione të mëdha përsëri janë në modë!

Me modele të këtilla nuk do të mbeteni pa u dalluar

Ndaj çantave të vogla femërore disenjatorët janë përgjigjur me trendin e ri ekstrem. Nëse pyesni ekspertët e modës porosisin damat që është koha t’i lënë çantat e vogla dhe t’i blejnë të rejat, dukshëm më të mëdha, transmeton Telegrafi.

Ky lajm do t’i gëzojë të gjitha ato dama të cilat dëshirojnë t’i keni të gjitha gjërat e nevojshme pranë vetes. Në modele të këtilla do të mund të keni absolutisht çdo gjë.

View this post on Instagram

A post shared by the Big Bag Club (@thebigbagclub) on Oct 10, 2019 at 9:29am PDT

Ato do të jenë në majë të listës së modës gjatë këtij sezoni dhe sezoneve të ardhshme.

Rregulla thotë, sa më e madhe aq më e mirë.

Shumë brende tashmë kanë prezantuar kreacionet e tyre dhe mund të vërejmë që disa kanë shkuar deri në kufij ekstremë kur është fjala për dimensionet.

/Telegrafi/