LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha tregon transformimin e saj në dukje me dhe pa makijazh gjatë festivalit “Coachella”

Bebe Rexha tregon transformimin e saj në dukje me dhe pa makijazh gjatë festivalit “Coachella”
Reklama

Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, së fundmi ka performuar në festivalin e famshëm ndërkombëtar, “Coachella 2023”.

Ajo interpretoi atje disa nga hitet e saj më të fundit, mes tyre edhe këngën shumë të suksesshme “I’M Good (Blue)” në bashkëpunim me DJ David Guettan, e cila e renditi atë për muaj me radhë në krye të top-listave.


Bebe Rexha ka ndarë disa nga momentet e saj në “Coachella 2023” me ndjekësit e saj në rrjetin social TikTok, ku numëron mbi 8.3 milionë sosh.

Bebe Rexha në “Coachella 2023” (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Në video-vlogun e publikuar, 33-vjeçarja tregon momentin që nga mëngjesi kur zgjohet me flokët e çrregullta, përgatitja për ditën dhe deri te veshja glamuroze për në paraqitjen në festival.

Imazhi i Bebe Rexhës po keqpërdoret në faqet e filmave për të rritur, në videot e homoseksualëve
Lexo po ashtu Imazhi i Bebe Rexhës po keqpërdoret në faqet e filmave për të rritur, në videot e homoseksualëve

Duke zbuluar pamjen e saj edhe pa makijazh, Rexha theksoi edhe një herë se nuk ka komplekse për dukjen e saj natyrale.

@beberexhaCoachella 💙♬ original sound – BebeRexha

Videoja në fjalë ka marrë afro një milion klikime në llogarinë zyrtare të Bebe Rexhës në TikTok.

Ndërkohë, interpretuesja e hitit “I’m A Mes” ka paralajmëruar se në fund të këtij muaji do të publikojë albumin e saj të ri me titull “Bebe”. /Telegrafi/

Koopertina e albumit “Bebe” nga Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

Magazina
Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Vjosa Osmani publikon një video përmbledhëse të darkës së yjeve, ku prezente ishte edhe Rita Ora me burrin e saj Taika Waititi

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Kalo në kategori