LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha afërsi me Timbaland, ja çfarë bën shqiptarja seksi (Video)

Bebe Rexha afërsi me Timbaland, ja çfarë bën shqiptarja seksi (Video)

Bebe Rexha tashmë dihet se ka marrë famë botërore.

Dhe si një prej artisteve më atraktive, jo vetëm në aspektin e trupit të saj seksi dhe bukurisë që zotëron, por sidomos për talentin e madh në tekstshkrim dhe krijimin e melodive, ajo ka punë me producentët më të njohur, shkruan Telegrafi.

Reklama

Në një video të postuar nga bukuroshja në Instagram, ajo shihet në studio bashkë me producentin prej më të mëdhenjve në botë, duke bërë gjeste mjaft qesharake.

Ata shihen teksa po këndojnë këngën “Cry me a River” të punuar pikërisht nga Timbaland për Justin Timberlake.

A është ky një sinjal se dyshja po sjellin një krijim bashkë? Mbetet të shihet… /Telegrafi/

Bucket List #1 – Sing "Cry Me A River" with my hero… @timbaland ??? @musical.ly @justintimberlake

A video posted by Bebe Rexha (@beberexha) on Jun 29, 2016 at 5:46pm PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Kalo në kategori