LAJMI I FUNDIT:

Bayerni nuk planifikon t’i ofrojë kontratë të re Boatengut

Bayerni nuk planifikon t’i ofrojë kontratë të re Boatengut

Jerome Boateng duket se do të largohet nga Bayern Munichu me të përfunduar ky edicion.

Reklama

Bavarezët kanë zhvilluar një bisedim me mbrojtësin gjerman, duke i konfirmuar se nuk do të ketë marrëveshje të re për të.

Boateng është duke e humbur vendin e titullarit te kampioni i Bundelsigës, për shkak të moshës së tij.

Lista me top dhjetë mbrojtësit qendror më të mirë aktual në botë
Lexo po ashtu Lista me top dhjetë mbrojtësit qendror më të mirë aktual në botë

32-vjeçari po kërkohet nga disa skuadra evropiane, derisa kontrata e tij skadon në verën e vitit 2021.

Baerni nuk dëshiron ta lëshojë atë si lojtar të lirë, andaj do të tentojë që ta shesë Boatengun me të përfunduar ky edicion. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Liga e Kampionëve
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

Ligat tjera
Kalo në kategori