Është publikuar kënga më e re “Jackpot 2”, në të cilën janë të përfshirë disa reperë të njohur në vend.

Projekti është bashkëpunim i Bardhit me Nushi, Kennzo, Il Ghost, Grido, Ari, Matolale, ndërsa mysafir special është Meriton Mjekiqi.

Kënga është vizuelizuar edhe me videoklip për të cilin është kujdes Imagine Films, teksa producent i këngës është Çelik Lipa.

Kënga më e re e reperëve të njohur tashmë është publikuar në kanalin zyrtar YouTube.

Ndërsa, kujtojmë që Bardhi ka qenë mjaft aktiv gjatë kësaj kohe, krahas koncerteve, ai së fundi lansoi këngën solo “A je”  dhe bashkëpunimin me reperin shqiptaro-gjerman, Azet të dyja këto projekte u pritën mirë nga fansat e tij të shumtë /Telegrafi/

Reklama