LAJMI I FUNDIT:

Bad News Eagles do të përballen me ekipin Spirit në turneun e CS:GO – CCT North Europe 6

Bad News Eagles do të përballen me ekipin Spirit në turneun e CS:GO – CCT North Europe 6

Nesër (e diel), ekipi shqiptar Bad News Eagles do të përballen me ekipin Spirit në kuadër të çerekfinales së CCT North Europe 6.

Ndeshja do të zhvillohet në formatin ‘Bo3’, duke filluar nga ora 14:00.

Në këtë turne janë duke garuar gjithsej 16 skuadra për një grup çmimesh prej 50.000 dollarësh.


Ndeshjen e parë Bad News Eagles e zhvilluan ndaj ekipit MASONIC të cilën e fituan me rezultat 2-0.

Kësaj radhe ekipi shqiptar do të ketë përballë një kundërshtar më të veshtarë, Spirit të cilët renditen në vendin e 40 –të në ranglistën botërore.

Ndeshja do të transmetohet në kanalin zyrtar të CCT në platformën Twitch, nesër (e diel) duke filluar nga ora 14:00. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Objektivi i verës i Real Madridit e konfirmon publikisht se nuk do t’i bashkohet atyre

Objektivi i verës i Real Madridit e konfirmon publikisht se nuk do t’i bashkohet atyre

La Liga
E përkrahi Palestinën dhe Mainzi e largoi: Gjykata gjermane i jep të drejtë futbollistit dhe klubi i detyrohet atij miliona euro

E përkrahi Palestinën dhe Mainzi e largoi: Gjykata gjermane i jep të drejtë futbollistit dhe klubi i detyrohet atij miliona euro

Bundesliga
Spanja do përballet me pasoja serioze nëse Lamine Yamal luan në vazhdime ndaj Anglisë

Spanja do përballet me pasoja serioze nëse Lamine Yamal luan në vazhdime ndaj Anglisë

Përfaqësueset
Rooney zbulon lojtarin më të rrezikshëm të Spanjës – thotë se ai i kujton Ronaldon kur ishte i ri

Rooney zbulon lojtarin më të rrezikshëm të Spanjës – thotë se ai i kujton Ronaldon kur ishte i ri

Përfaqësueset
Spanjë - Angli, formacionet e mundshme të finales së madhe të Euro 2024

Spanjë - Angli, formacionet e mundshme të finales së madhe të Euro 2024

Ndërkombëtare
Ideja e planifikimit të ekipit për sezonin e ri mund të bëjë që ylli i Real Madridit të largohet

Ideja e planifikimit të ekipit për sezonin e ri mund të bëjë që ylli i Real Madridit të largohet

La Liga
Kalo në kategori