LAJMI I FUNDIT:

Bad News Eagles do të përballen me ekipin SINNERS në turneun – CCT Online Finals 2

Bad News Eagles do të përballen me ekipin SINNERS në turneun – CCT Online Finals 2

Ekipi shqiptar Bad News Eagles do të ndeshen me ekipin SINNERS në ndeshjen e parë të turneut CCT Online Finals 2.

Në këtë turne Bad News Eagles dhe shumë skuadra tjera janë ftuar direkt për në raundin e 16 –të.


Ndeshjen ndaj ekipit SINNERs, bNe do ta zhvillojnë nesër (e mërkurë) duke filluar nga ora 11:30 në formatin ‘Bo3’.

Favorit te kësaj ndeshje janë ekipi shqiptar me renditje në vendin e 22 –të në ranglistën botërore.

Në këtë turne janë duke garuar gjithsej 16 skuadra, për grupin e çmimeve prej 200.000 dollarësh.

Ndeshja e Bad News Eagles do të transmetohet në platformën Gjirafavideo. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori