LAJMI I FUNDIT:

Bad News Eagles mposhtin me lehtësi ekipin SINNERS

Bad News Eagles mposhtin me lehtësi ekipin SINNERS
(Foto: HLTV)
Reklama

Ekipi shqiptar Bad News Eagles kanë shënuar fitore ndaj ekipit SINNERS në turneun CCT Online Finals 2.

Kjo ishte ndeshja e parë e ekipit shqiptar në turneun me vlerë 200.000 dollarë.


Ndeshja përfundoi me rezultat të përgjithshëm 2-0 me mapa në të mirë të Bad News Eagles.

Në këtë ndeshje mungoi ylli i skuadrës Flatron ‘juanflatroo’ Halimi, i cili u zëvendësua nga trajneri i tyre Devilwalk.

Edhe përkundër mungesës së juanflatroo-s, Bad News Eagles e fituan këtë ndeshje me lehtësi për të vazhduar tutje në çerekfinale të ‘Upper Bracket’.

Ndeshjen e radhës bNe do ta zhvillojnë ndaj fituesit Anonymo – MIBR. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Bukayo Saka vendosi rekord në Ligën e Kampionëve, as Messi nuk mund ta bënte këtë

Bukayo Saka vendosi rekord në Ligën e Kampionëve, as Messi nuk mund ta bënte këtë

Liga e Kampionëve
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Pochettinos, ai ka 15 trofe të fituar në karrierë

Premier League
“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

“Nëse organi antidoping po bën punën e tij, Djokovic duhet të pezullohet”, legjenda franceze godet ashpër nacionalistin serb

Tenis
Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritet në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Renditja e re e FIFA-s: Kosova ngritet në pozitë rekord, Shqipëria bie për tri pozita

Përfaqësueset
Kalo në kategori