LAJMI I FUNDIT:

Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Me sensin e tyre unik të humorit, baballarët janë gjithmonë gati për aventura dhe momente të paharrueshme argëtimi me familjen.

Një shembull i një humori të tillë unik u tregua nga babai Rob Lopez. Në kanalin e tij në YouTube, ai tregoi se si e zgjoi djalin e tij dy-vjeçar Sebastian në një mënyrë argëtuese – duke veshur një kostum Darth Vader.


Ai mori shpatën e dritës dhe shkoi në aksion dhe ndoshta nuk e priste reagimin e djalit të tij. Pasi e vuri re, Sebastiani rrëmbeu shpejt shpatën e dritës që e mban pranë shtratit dhe loja filloi.

Por, ky nuk ishte fundi. Ndoshta pjesa më mbresëlënëse ishte momenti kur djali i dorëzoi librin babait të tij dhe i kërkoi që t’ia lexonte historinë.

Që prej publikimit, video ka mbledhur 8.1 milionë shikime dhe 49 mijë pëlqime dhe reagimi i të vegjëlve ka bërë shumë të qeshin. /Telegrafi/