Këngëtarja Aurela Gaçe ka qenë mjaft e angazhuar këtë verë.

Fillimisht ajo publikoi një bashkëpunim shumë të suksesshëm me Fifin, ndërsa pastaj vazhdoi angazhimin e saj nëpër dasma dhe koncerte.

Gjithmonë te publiku zgjon kureshtje edhe dukja e saj, pasi Aurela kujdeset që të duket gjithnjë elegante dhe joshëse në çdo paraqitje.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, ajo ka publikuar një kolazh me fotografi në InstaStory, ku shfaq dukjen e saj me dhe pa makijazh.

Vlen të përmendet se dukja e saj natyrale nuk dallon shumë nga ajo kur këngëtarja grimohet, kjo pasi Gaçe duket bukur edhe në versionin “ujë e sapun”.

“Në çdo kohë do të jem kjo që jam, kush nuk më ka kuptuar deri më tani, kurrë mos më kuptoftë”, ka shkruar Aurela në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/