LAJMI I FUNDIT:

Astro-kombinimi më i keq dashuror: Këto dy shenja kurrë nuk do të kenë sukses

Astro-kombinimi më i keq dashuror: Këto dy shenja kurrë nuk do të kenë sukses
Reklama

Për këto dy shenja horoskopi thonë që vështirë se do të kenë sukses në lidhje

Fjala është për Dashin dhe Gaforren, transmeton Telegrafi.


Nuk ka kombinim më të keq se këto dy shenja. Kontrast total.

Dashi dëshiron të lëviz, të udhëtojë, të dominojë, ndërsa Gaforrja dëshiron pëshpëritje në divan bashkë me racion darke duke shikuar film.

Të dy këto shenja vazhdimisht tërheqin në anën e vet, ndërkaq ato anë nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën.

Vazhdimisht grinden dhe thjesht sikur flasin me gjuhë tjetër. Kur ndodhin konflikte, Dashi është ai i cili nuk brengoset fare, ndërsa Gaforrja është emocionale dhe e pikëlluar.

Thjesht, personat e lindur në shenjën e Dashit vazhdimisht kërkojnë dinamikë, shpejtësi dhe gara.

Ata gjithmonë janë të parët në çdo gjë, nga puna deri te shoqërimi. Për Gaforren familja, shtëpia dhe qetësia janë kryesore. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Vendet më të vizituara në vitin 2023: Shtetet evropiane janë në tri vendet e para

Vendet më të vizituara në vitin 2023: Shtetet evropiane janë në tri vendet e para

Çfarë të vizitosh
Mos e hidhni hirin: Mund të përdoret për të neutralizuar aromat e pakëndshme ose për të hequr njollat nga mobiliet

Mos e hidhni hirin: Mund të përdoret për të neutralizuar aromat e pakëndshme ose për të hequr njollat nga mobiliet

Bëje vet
Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Këtë lëng e mban në shtëpi çdo femër, i heq për mrekulli njollat nga atletet

Bëje vet
Nëse flini me çorape apo zbathur, kjo për ju e tregon një gjë të rëndësishme!

Nëse flini me çorape apo zbathur, kjo për ju e tregon një gjë të rëndësishme!

Këshilla Lifestyle
Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Bima e shtëpisë që mirëmbahet më lehtë: Ujitet një herë në dhjetë ditë dhe mund të zgjasë me dekada

Lule
Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Hëna e plotë te Binjakët: Zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Astrologji
Kalo në kategori