0Shares

Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali “o Sa Mirë”, Arta Nitaj ka tunduar mediet rozë dhe rrjetet sociale.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaqit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto)

Tani ajo shfaqet në Zone Club në Prishtinë në krahët e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

A kanë nisur diçka në horizont ata, apo thjesht miqësi? Kjo ende nuk dihet… /Telegrafi/

Zone Club

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)