Këngëtarja Arta Bajrami është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Arta ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet në shoqëri të kunatave të saj.

Bashkëshorti i saj, Xhimi, është vëlla i shtatë motrave, e që njëra prej tyre ka qenë shumë afër këngëtares gjatë gjithë karrierës.

View this post on Instagram

❣❣ #husbandandwife #family #love #eternity

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on Jan 26, 2019 at 10:21am PST

Arta u ka bërë të ditur fansave se ndjehet shumë falënderuese ndaj Xhevrijes, e cila ka qenë shumë suportuese në karrierën e saj.

Këngëtarja tregon se kunata në fjalë ka qenë e pranishme në çdo koncert të këngëtares duke e përcjellë me transport deri në vendin ku ajo do të këndonte, dhe duke e pritur deri sa ta përfundonte koncertin.

View this post on Instagram

@xhevrijebrahimi 💓😚

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on Aug 14, 2018 at 3:58pm PDT

Arta përndryshe është nënë e tre fëmijëve, dhe njëherësh vazhdon të jetë shumë e angazhuar në karrierën e saj muzikore.

Në muajt në vazhdim, ajo pritet të prezantojë për fansat projektin e saj më të ri muzikor. /Telegrafi/